
Model E11 Van Bitmain Mijnbouw ethash Algoritme met een maximale hashrate van 9.5 GH/s voor een stroomverbruik van 2470W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 5.66 | $ 172.26 | $ 2 067.09 |
| Elektriciteit | $ 2.37 | $ 72.17 | $ 866.08 |
| winst | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 201.01 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 9.5 GH/s±10% | 2470w±10% | 260.00j/GH | $ 3.29 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | E11 |
| Vrijgave | Jan 2025 |
| Maat | 400 x 195 x 290mm |
| gewicht | 14200g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 4 |
| Stroom | 2470w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | op voorraad | Nooit | |||
Spanje | op voorraad | 389 Dagen | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 389 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 353 Dagen | |||
China | op voorraad | 337 Dagen |