
Model L9 Van Bitmain Mijnbouw scrypt Algoritme met een maximale hashrate van 16 GH/s voor een stroomverbruik van 3360W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 7.08 | $ 215.49 | $ 2 585.87 |
| Elektriciteit | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| winst | $ 3.85 | $ 117.31 | $ 1 407.72 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 16 GH/s±10% | 3360w±10% | 210.00j/GH | $ 3.85 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | L9 |
| Vrijgave | May 2024 |
| Maat | 195 x 290 x 379mm |
| gewicht | 13500g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 2 |
| Stroom | 3360w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
China | op voorraad | Nooit | |||
China | op voorraad | 890 Dagen | |||
China | op voorraad | 466 Dagen | |||
Spanje | op voorraad | 465 Dagen | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 443 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 403 Dagen | |||
China | op voorraad | 395 Dagen |