
Model S19 Van Bitmain Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 293 TH/s voor een stroomverbruik van 5567W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 10.44 | $ 317.88 | $ 3 814.53 |
| Elektriciteit | $ 5.34 | $ 162.67 | $ 1 952.01 |
| winst | $ 5.10 | $ 155.21 | $ 1 862.51 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 293 TH/s±10% | 5567w±10% | 19.00j/TH | $ 5.10 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | S19 |
| Ook bekend als | Antminer S19 XP+ Hydro (293Th) |
| Vrijgave | Apr 2025 |
| Maat | 410 x 170 x 209mm |
| gewicht | 13500g |
| Geluidsniveau | 50db |
| Koeling | Hydro cooling |
| Stroom | 5567w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 10 - 90 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Spanje | op voorraad | 122 Dagen | |||
China | op voorraad | 115 Dagen | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 112 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 101 Dagen | |||
China | op voorraad | 79 Dagen |