
Model M66 Van MicroBT Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 298 TH/s voor een stroomverbruik van 5513W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 10.63 | $ 323.63 | $ 3 883.60 |
| Elektriciteit | $ 5.29 | $ 161.09 | $ 1 933.08 |
| winst | $ 5.34 | $ 162.54 | $ 1 950.52 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 298 TH/s±10% | 5513w±10% | 18.50j/TH | $ 5.34 |
| Fabrikant | MicroBT |
| Model | M66 |
| Vrijgave | Nov 2023 |
| Maat | 267 x 147 x 401mm |
| gewicht | 18000g |
| Geluidsniveau | 50db |
| Koeling | Hydro |
| Stroom | 5513w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 306 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 278 Dagen | |||
China | op voorraad | 260 Dagen | |||
Spanje | op voorraad | 235 Dagen |