
Model KS5 S spletne strani Bitmain Rudarstvo kheavyhash Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 21 TH/s za porabo energije 3150W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 4.21 | $ 128.00 | $ 1 536.01 |
| Električna energija | $ 3.02 | $ 92.04 | $ 1 104.52 |
| dobiček | $ 1.18 | $ 35.96 | $ 431.49 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 21 TH/s±10% | 3150W±10% | 150.00j/TH | $ 1.18 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | KS5 |
| Poznan tudi kot | Antminer KS5 Pro Kaspa Miner |
| Izdaja | Mar 2024 |
| Velikost | 195 x 290 x 430mm |
| Teža | 16100g |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Napajanje | 3150W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | na zalogi | Nikoli | |||
Kitajska | na zalogi | 321 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 314 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 285 dni | |||
Kitajska | Ni na zalogi | 274 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 235 dni |