
Model S21 S spletne strani Bitmain Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 860 TH/s za porabo energije 11180W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 30.68 | $ 933.81 | $ 11 205.75 |
| Električna energija | $ 10.73 | $ 326.68 | $ 3 920.16 |
| dobiček | $ 19.95 | $ 607.13 | $ 7 285.59 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 860 TH/s±10% | 11180W±10% | 13.00j/TH | $ 19.95 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | S21 |
| Poznan tudi kot | 3US21EXPH - 3U S21EXP Hydro |
| Izdaja | Jan 2025 |
| Velikost | 900 x 486 x 132mm |
| Raven hrupa | 50db |
| Hlajenje | Hydro cooling |
| Napajanje | 11180W |
| Napetost | 380-415V |
| Vmesnik | Ethernet 10/100M |
| Temperatura | 20 - 50 °C |
| vlažnost | 10 - 90 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | na zalogi | Nikoli | |||
Kitajska | na zalogi | 619 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 382 dni | |||
Španija | na zalogi | 370 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 357 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 350 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 347 dni |