
Model Antminer S spletne strani Bitmain Rudarstvo randomx Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 212 kH/s za porabo energije 1350W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 5.24 | $ 159.38 | $ 1 912.57 |
| Električna energija | $ 1.30 | $ 39.45 | $ 473.36 |
| dobiček | $ 3.94 | $ 119.93 | $ 1 439.21 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 212 kH/s±10% | 1350W±10% | 6.37j/kH | $ 3.94 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | Antminer |
| Izdaja | Sep 2023 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Teža | 14500g |
| Raven hrupa | 75db |
| Ventilator(i) | 2 |
| Napajanje | 1350W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Združeno kraljestvo | na zalogi | 838 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 762 dni | |||
Španija | na zalogi | 254 dni | |||
Kitajska | Ni na zalogi | 48 dni |