
Modell A3 Från Bitdeer gruvdrift sha-256 Algoritm med en maximal hashhastighet på 660 TH/s för en strömförbrukning på 8250W.
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 23.54 | $ 716.54 | $ 8 598.43 |
| Elektricitet | $ 7.92 | $ 241.07 | $ 2 892.78 |
| Vinst | $ 15.62 | $ 475.47 | $ 5 705.65 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 660 TH/s±10% | 8250W±10% | 12.50j/TH | $ 15.62 |
| Tillverkare | Bitdeer |
| Modell | A3 |
| Även känd som | BitDeer SealMiner A3 Pro Hydro |
| Release | Sep 2025 |
| Storlek | 482 x 665 x 86mm |
| Vikt | 20500g |
| Bullernivå | 50db |
| Kylning | Hydro cooling |
| Kraft | 8250W |
| Spänning | 380-480V |
| Gränssnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |