
Модель E9 Від Bitmain видобуток корисних копалин ethash Алгоритм з максимальним хешрейтом 3.68 GH/s для енергоспоживання 2200W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 2.15 | $ 65.38 | $ 784.50 |
| Електрика | $ 2.11 | $ 64.28 | $ 771.41 |
| Прибуток | $ 0.04 | $ 1.09 | $ 13.09 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 3.68 GH/s±10% | 2200w±10% | 597.83j/GH | $ 0.04 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | E9 |
| Реліз | Feb 2023 |
| Розмір | 195 x 310 x 550mm |
| Вага | 20200g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 4 |
| потужність | 2200w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Іспанія | В наявності | 875 Дні | |||
Китай | В наявності | 801 Дні | |||
Китай | Немає в наявності | 427 Дні |