
Модель X9 Від Bitmain видобуток корисних копалин randomx Алгоритм з максимальним хешрейтом 1 MH/s для енергоспоживання 2472W.
Оцінки ґрунтуються на сьогоднішніх значеннях і є лише орієнтовними, до того часу прибутковість може значно змінитися.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 24.57 | $ 747.78 | $ 8 973.39 |
| Електрика | $ 2.37 | $ 72.23 | $ 866.78 |
| Прибуток | $ 22.19 | $ 675.55 | $ 8 106.61 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 1 MH/s±10% | 2472w±10% | 2.47j/kH | $ 22.19 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | X9 |
| Також відомий як | XMR Miner X9 |
| Реліз | Jul 2026 |
| Розмір | 361 x 219 x 293mm |
| Вага | 17500g |
| Рівень шуму | 76db |
| потужність | 2472w |
| напруга | 220~277V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | -20 - 45 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Європа | В наявності | Ніколи | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 244 Дні | |||
Іспанія | В наявності | 236 Дні | |||
Сполучені Штати | липень 2026 р. | 222 Дні |