
Модель S21 Від Bitmain видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 500 TH/s для енергоспоживання 5500W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 17.84 | $ 542.99 | $ 6 515.91 |
| Електрика | $ 5.28 | $ 160.71 | $ 1 928.52 |
| Прибуток | $ 12.56 | $ 382.28 | $ 4 587.39 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 500 TH/s±10% | 5500w±10% | 11.00j/TH | $ 12.56 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | S21 |
| Також відомий як | Bitmain Antminer S21 XP+ Hydro |
| Реліз | Jul 2025 |
| Розмір | 339 x 173 x 207mm |
| Вага | 13800g |
| Рівень шуму | 50db |
| Охолодження | Hydro cooling (OD10) |
| потужність | 5500w |
| напруга | 380-415V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 20 - 50 °C |
| Вологість | 10 - 90 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Сполучене Королівство | В наявності | 562 Дні | |||
Китай | Немає в наявності | 521 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 511 Дні | |||
Іспанія | В наявності | 106 Дні |