
Модель X4 Від Jasminer видобуток корисних копалин ethash Алгоритм з максимальним хешрейтом 840 MH/s для енергоспоживання 340W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 0.49 | $ 14.92 | $ 179.07 |
| Електрика | $ 0.33 | $ 9.93 | $ 119.22 |
| Прибуток | $ 0.16 | $ 4.99 | $ 59.86 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 840 MH/s±10% | 340w±10% | 404.76j/GH | $ 0.16 |
| Виробник | Jasminer |
| Модель | X4 |
| Також відомий як | Jasminer X4 3U Z |
| Реліз | Mar 2023 |
| Розмір | 450 x 350 x 132mm |
| Вага | 12000g |
| Рівень шуму | 40db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 340w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Вологість | 5 - 65 % |