
Модель M6D Від MicroBT видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 592 TH/s для енергоспоживання 9200W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 21.17 | $ 644.22 | $ 7 730.68 |
| Електрика | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Прибуток | $ 12.33 | $ 375.40 | $ 4 504.79 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200w±10% | 15.54j/TH | $ 12.33 |
| Виробник | MicroBT |
| Модель | M6D |
| Також відомий як | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Реліз | Mar 2026 |
| Розмір | 86 x 483 x 663mm |
| Вага | 29500g |
| Рівень шуму | 75db |
| Охолодження | Hydro cooling (1L) |
| потужність | 9200w |
| напруга | AC 380V - 480V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Сполучене Королівство | В наявності | 236 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 214 Дні | |||
Китай | В наявності | 214 Дні |