
Модель M70 Від MicroBT видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 244 TH/s для енергоспоживання 3140W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 8.71 | $ 265.05 | $ 3 180.56 |
| Електрика | $ 3.01 | $ 91.75 | $ 1 101.01 |
| Прибуток | $ 5.69 | $ 173.30 | $ 2 079.55 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 244 TH/s±10% | 3140w±10% | 12.87j/TH | $ 5.69 |
| Виробник | MicroBT |
| Модель | M70 |
| Реліз | Dec 2025 |
| Розмір | 430 x 155 x 226mm |
| Вага | 13500g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 3140w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | -5 - 35 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Іспанія | В наявності | 425 Дні | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 321 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 292 Дні | |||
Китай | В наявності | 291 Дні |