
Модел L3 От Bitmain минно дело scrypt Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 580 MH/s за консумация на енергия от 942W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 0.33 | $ 9.91 | $ 118.94 |
| Електричество | $ 0.90 | $ 27.53 | $ 330.30 |
| печалба | -$ 0.58 | -$ 17.61 | -$ 211.36 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 580 MH/s±10% | 942W±10% | 1.62j/MH | -$ 0.58 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | L3 |
| Освобождаване | May 2018 |
| Размер | 188 x 130 x 352mm |
| Тегло | 4400g |
| Ниво на шума | 76db |
| Вентилатор(и) | 2 |
| Захранване | 942W |
| Напрежение | 11.60~13.00 V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Влажност | 5 - 95 % |