
Модел S23 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 318 TH/s за консумация на енергия от 3498W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 11.35 | $ 345.32 | $ 4 143.88 |
| Електричество | $ 3.36 | $ 102.21 | $ 1 226.54 |
| печалба | $ 7.99 | $ 243.11 | $ 2 917.34 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 318 TH/s±10% | 3498W±10% | 11.00j/TH | $ 7.99 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S23 |
| Освобождаване | Jan 2026 |
| Размер | 410 x 170 x 209mm |
| Тегло | 14500g |
| Ниво на шума | 75db |
| Вентилатор(и) | 4 |
| Захранване | 3498W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | В наличност | Никога | |||
Испания | В наличност | 747 Дни | |||
Обединеното кралство | В наличност | 669 Дни | |||
Китай | В наличност | 628 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 608 Дни |