
Model Ofen Z 21energy Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 60 TH/s pro spotřebu energie 1100W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 2.27 | $ 68.97 | $ 827.58 |
| Elektřina | $ 1.06 | $ 32.14 | $ 385.70 |
| Zisk | $ 1.21 | $ 36.82 | $ 441.88 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 60 TH/s±10% | 1100W±10% | 18.33j/TH | $ 1.21 |
| Výrobce | 21energy |
| Model | Ofen |
| Vydání | Apr 2026 |
| Velikost | 900 x 320 x 140mm |
| Hmotnost | 24000g |
| Hladina hluku | 35dB |
| Chlazení | Heater for home |
| Power | 1100W |
| Rozhraní | WiFi / USB / Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |