
Model STU Z StrongU Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 60 TH/s pro spotřebu energie 2800W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 2.27 | $ 68.94 | $ 827.30 |
| Elektřina | $ 2.69 | $ 81.82 | $ 981.79 |
| Zisk | -$ 0.42 | -$ 12.87 | -$ 154.49 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 60 TH/s±10% | 2800W±10% | 46.67j/TH | -$ 0.42 |
| Výrobce | StrongU |
| Model | STU |
| Známý také jako | Miner U8 Pro |
| Vydání | Sep 2019 |
| Velikost | 182 x 220 x 390mm |
| Hmotnost | 8200g |
| Hladina hluku | 76dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 2800W |
| napětí | 12V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |