
Model Hydro 6U Z Bitmain Těžba scrypt Algoritmus s maximální rychlostí 35 GH/s pro spotřebu energie 5775W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 17.58 | $ 535.23 | $ 6 422.71 |
| Elektřina | $ 5.54 | $ 168.75 | $ 2 024.95 |
| Zisk | $ 12.04 | $ 366.48 | $ 4 397.76 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 35 GH/s±10% | 5775W±10% | 165.00j/GH | $ 12.04 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | Hydro 6U |
| Známý také jako | Bitmain Antminer L11.HU2 |
| Vydání | Dec 2025 |
| Velikost | 445 x 88 x 670mm |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Hydro cooling |
| Power | 5775W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené království | Skladem | nikdy | |||
Čína | Skladem | 943 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 933 dny |