
Model D1 Z VolcMiner Těžba scrypt Algoritmus s maximální rychlostí 33 GH/s pro spotřebu energie 9300W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 18.53 | $ 563.95 | $ 6 767.39 |
| Elektřina | $ 8.93 | $ 271.75 | $ 3 260.95 |
| Zisk | $ 9.60 | $ 292.20 | $ 3 506.44 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 33 GH/s±10% | 9300W±10% | 281.82j/GH | $ 9.60 |
| Výrobce | VolcMiner |
| Model | D1 |
| Známý také jako | VolcMiner D1 Hydro (33Gh) |
| Vydání | Jun 2025 |
| Velikost | 657 x 482 x 87mm |
| Hmotnost | 22900g |
| Hladina hluku | 50dB |
| Power | 9300W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Skladem | nikdy | |||
Spojené království | Skladem | 344 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 313 dny |