
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 500 TH/s pro spotřebu energie 5500W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 17.83 | $ 542.79 | $ 6 513.51 |
| Elektřina | $ 5.28 | $ 160.71 | $ 1 928.52 |
| Zisk | $ 12.55 | $ 382.08 | $ 4 584.99 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 500 TH/s±10% | 5500W±10% | 11.00j/TH | $ 12.55 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Známý také jako | Bitmain Antminer S21 XP+ Hydro |
| Vydání | Jul 2025 |
| Velikost | 339 x 173 x 207mm |
| Hmotnost | 13800g |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Hydro cooling (OD10) |
| Power | 5500W |
| napětí | 380-415V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 20 - 50 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené království | Skladem | 562 dny | |||
Čína | Není skladem | 522 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 511 dny | |||
Španělsko | Skladem | 106 dny |