
Model S23 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 580 TH/s pro spotřebu energie 5510W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 21.84 | $ 664.74 | $ 7 976.93 |
| Elektřina | $ 5.29 | $ 161.00 | $ 1 932.03 |
| Zisk | $ 16.55 | $ 503.74 | $ 6 044.90 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 580 TH/s±10% | 5510W±10% | 9.50j/TH | $ 16.55 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S23 |
| Známý také jako | Antminer S23 Hydro 580T |
| Vydání | Jan 2026 |
| Velikost | 410 x 170 x 209mm |
| Hladina hluku | 50dB |
| Power | 5510W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španělsko | Skladem | 700 dny | |||
Čína | Skladem | 620 dny | |||
Spojené království | Skladem | 619 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 563 dny |