
Model DG Home Z ElphaPex Těžba scrypt Algoritmus s maximální rychlostí 2 GH/s pro spotřebu energie 620W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 1.00 | $ 30.57 | $ 366.90 |
| Elektřina | $ 0.60 | $ 18.12 | $ 217.40 |
| Zisk | $ 0.41 | $ 12.46 | $ 149.50 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 2 GH/s±10% | 620W±10% | 310.00j/GH | $ 0.41 |
| Výrobce | ElphaPex |
| Model | DG Home |
| Známý také jako | DG Home 1 (2000M) |
| Vydání | Oct 2024 |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Liquid cooling |
| Power | 620W |
| Rozhraní | Ethernet 10/100M |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Skladem | nikdy | |||
Spojené království | Skladem | 560 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 509 dny | |||
Čína | Skladem | 508 dny |