
Model M6D Z MicroBT Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 592 TH/s pro spotřebu energie 9200W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 22.29 | $ 678.54 | $ 8 142.47 |
| Elektřina | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Zisk | $ 13.46 | $ 409.71 | $ 4 916.58 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200W±10% | 15.54j/TH | $ 13.46 |
| Výrobce | MicroBT |
| Model | M6D |
| Známý také jako | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Vydání | Mar 2026 |
| Velikost | 86 x 483 x 663mm |
| Hmotnost | 29500g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Chlazení | Hydro cooling (1L) |
| Power | 9200W |
| napětí | AC 380V - 480V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené království | Skladem | 224 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 203 dny | |||
Čína | Skladem | 203 dny |