
Μοντέλο S23 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 865 TH/s για κατανάλωση ισχύος 8650W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 30.86 | $ 939.32 | $ 11 271.86 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 8.30 | $ 252.75 | $ 3 033.04 |
| Κέρδη | $ 22.56 | $ 686.57 | $ 8 238.82 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 865 TH/s±10% | 8650W±10% | 10.00j/TH | $ 22.56 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S23 |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer S23e U2H |
| Απελευθέρωση | Apr 2026 |
| Μέγεθος | 600 x 483 x 86mm |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ισχύς | 8650W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 855 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 778 ημέρες | |||
Κίνα | Εκτός αποθέματος | 629 ημέρες |