
Μοντέλο S23 Από το Bitmain εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 1.16 PH/s για κατανάλωση ισχύος 11020W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 41.39 | $ 1 259.67 | $ 15 116.02 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 10.58 | $ 322.00 | $ 3 864.05 |
| Κέρδη | $ 30.81 | $ 937.66 | $ 11 251.96 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 1.16 PH/s±10% | 11020W±10% | 9.50j/TH | $ 30.81 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | S23 |
| Επίσης γνωστό ως | U3S23Hyd |
| Απελευθέρωση | Jan 2026 |
| Μέγεθος | 900 x 486 x 132mm |
| Επίπεδο θορύβου | 50dB |
| Ισχύς | 11020W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Ηνωμένο Βασίλειο | Σε απόθεμα | 755 ημέρες | |||
Ισπανία | Σε απόθεμα | 725 ημέρες | |||
Κίνα | Σε απόθεμα | 704 ημέρες | |||
Ηνωμένες Πολιτείες | Σε απόθεμα | 686 ημέρες |