
Mudel DL1 Alates Bitdeer kaevandamine scrypt Algoritm maksimaalse hashrate'iga 25 GH/s energiatarbimise korral 3725W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 10.69 | $ 325.39 | $ 3 904.68 |
| Elekter | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| Kasum | $ 7.11 | $ 216.55 | $ 2 598.55 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 25 GH/s±10% | 3725W±10% | 149.00j/GH | $ 7.11 |
| Tootja | Bitdeer |
| Mudel | DL1 |
| Avalda | May 2026 |
| Suurus | 197 x 365 x 292mm |
| Kaal | 15500G |
| Müratase | 75db |
| Võimsus | 3725W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |