
Mudel L7 Alates Bitmain kaevandamine scrypt Algoritm maksimaalse hashrate'iga 9.16 GH/s energiatarbimise korral 3425W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 3.97 | $ 120.92 | $ 1 451.00 |
| Elekter | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| Kasum | $ 0.68 | $ 20.84 | $ 250.06 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.16 GH/s±10% | 3425W±10% | 373.91j/GH | $ 0.68 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | L7 |
| Tuntud ka kui | Antminer L7 9160Mh |
| Avalda | Nov 2021 |
| Suurus | 195 x 290 x 370mm |
| Kaal | 15000G |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 4 |
| Võimsus | 3425W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |