
Mudel M63 Alates MicroBT kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 334 TH/s energiatarbimise korral 6646W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 11.87 | $ 361.28 | $ 4 335.36 |
| Elekter | $ 6.38 | $ 194.20 | $ 2 330.35 |
| Kasum | $ 5.49 | $ 167.08 | $ 2 005.01 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 334 TH/s±10% | 6646W±10% | 19.90j/TH | $ 5.49 |
| Tootja | MicroBT |
| Mudel | M63 |
| Avalda | Nov 2023 |
| Suurus | 483 x 663 x 86mm |
| Kaal | 27500G |
| Müratase | 50db |
| Jahutamine | Hydro |
| Võimsus | 6646W |
| Pinge | AC380~480V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 10 - 90 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 220 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 200 päevad | |||
Hiina | Laos | 200 päevad |