
Mudel M63 Alates MicroBT kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 390 TH/s energiatarbimise korral 7215W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 13.91 | $ 423.51 | $ 5 082.13 |
| Elekter | $ 6.93 | $ 210.82 | $ 2 529.87 |
| Kasum | $ 6.99 | $ 212.69 | $ 2 552.26 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 390 TH/s±10% | 7215W±10% | 18.50j/TH | $ 6.99 |
| Tootja | MicroBT |
| Mudel | M63 |
| Avalda | Nov 2023 |
| Suurus | 483 x 663 x 86mm |
| Kaal | 27500G |
| Müratase | 50db |
| Jahutamine | Hydro |
| Võimsus | 7215W |
| Pinge | AC380~480V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 10 - 90 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 424 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 385 päevad | |||
Hiina | Laos | 209 päevad |