
Mudel NerdQAxe Alates NerdMiner kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 4.8 TH/s energiatarbimise korral 76W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 0.17 | $ 5.21 | $ 62.57 |
| Elekter | $ 0.07 | $ 2.22 | $ 26.65 |
| Kasum | $ 0.10 | $ 2.99 | $ 35.92 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 4.8 TH/s±10% | 76W±10% | 15.83j/TH | $ 0.10 |
| Tootja | NerdMiner |
| Mudel | NerdQAxe |
| Tuntud ka kui | NerdQaxe++ Hydro |
| Avalda | Feb 2026 |
| Suurus | 20 x 10 x 5mm |
| Müratase | 40db |
| Ventilaator(id) | 1 |
| Võimsus | 76W |
| Kasutajaliides | WiFi |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 10 - 65 % |