
Malli S23 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 865 TH/s virrankulutuksen ollessa 8650W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 30.86 | $ 939.32 | $ 11 271.87 |
| Sähkö | $ 8.30 | $ 252.75 | $ 3 033.04 |
| Voitto | $ 22.56 | $ 686.57 | $ 8 238.84 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 865 TH/s±10% | 8650W±10% | 10.00j/TH | $ 22.56 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S23 |
| Tunnetaan myös nimellä | Antminer S23e U2H |
| Julkaisu | Apr 2026 |
| Koko | 600 x 483 x 86mm |
| Melutaso | 50dB |
| Teho | 8650W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 855 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 778 Päivät | |||
Kiina | Ei varastossa | 629 Päivät |