
Model A3 Iz Bitdeer rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 660 TH/s za potrošnju energije od 8250W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 23.55 | $ 716.71 | $ 8 600.50 |
| Struja | $ 7.92 | $ 241.07 | $ 2 892.78 |
| Dobit | $ 15.63 | $ 475.64 | $ 5 707.72 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 660 TH/s±10% | 8250U±10% | 12.50j/TH | $ 15.63 |
| Proizvođač | Bitdeer |
| Model | A3 |
| Također poznat kao | BitDeer SealMiner A3 Pro Hydro |
| Otpuštanje | Sep 2025 |
| veličina | 482 x 665 x 86mm |
| težina | 20500g |
| Razina buke | 50DB |
| Hlađenje | Hydro cooling |
| vlast | 8250U |
| napon | 380-480V |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |