
Model DL1 Iz Bitdeer rudarstvo scrypt algoritam s maksimalnim hashrateom od 25 GH/s za potrošnju energije od 3725W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 10.69 | $ 325.39 | $ 3 904.68 |
| Struja | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| Dobit | $ 7.11 | $ 216.55 | $ 2 598.55 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 25 GH/s±10% | 3725U±10% | 149.00j/GH | $ 7.11 |
| Proizvođač | Bitdeer |
| Model | DL1 |
| Otpuštanje | May 2026 |
| veličina | 197 x 365 x 292mm |
| težina | 15500g |
| Razina buke | 75DB |
| vlast | 3725U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |