
Modell A4 Fra Bitdeer gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 680 TH/s for et strømforbruk på 7412W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 24.30 | $ 739.74 | $ 8 876.87 |
| Elektrisitet | $ 7.12 | $ 216.58 | $ 2 598.94 |
| Overskudd | $ 17.19 | $ 523.16 | $ 6 277.92 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 680 TH/s±10% | 7412w±10% | 10.90j/TH | $ 17.19 |
| Produsent | Bitdeer |
| Modell | A4 |
| Også kjent som | BitDeer SealMiner A4 Pro Hydro |
| Utgivelse | May 2026 |
| Størrelse | 482 x 665 x 86mm |
| Vekt | 20500g |
| Støynivå | 50db |
| Kjøling | Hydro cooling |
| Kraft | 7412w |
| Spenning | 380-480V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |