
Modell S23 Fra Bitmain gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 442 TH/s for et strømforbruk på 5304W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 15.80 | $ 480.84 | $ 5 770.10 |
| Elektrisitet | $ 5.09 | $ 154.98 | $ 1 859.79 |
| Overskudd | $ 10.71 | $ 325.86 | $ 3 910.31 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 442 TH/s±10% | 5304w±10% | 12.00j/TH | $ 10.71 |
| SHA-256 | 442 TH/s±10% | 5304w±10% | 12.00j/TH | $ 10.71 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | S23 |
| Også kjent som | Bitcoin Miner S23 lmmersion |
| Utgivelse | Jan 2026 |
| Størrelse | 293 x 236 x 364mm |
| Vekt | 17150g |
| Støynivå | 50db |
| Kjøling | Oil immersion |
| Kraft | 5304w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Storbritannia | På lager | 716 Dager | |||
USA | På lager | 651 Dager | |||
Kina | IKKE PÅ LAGER | 606 Dager |