
Modell DL1 Fra Bitdeer gruvedrift scrypt Algoritme med en maksimal hashrate på 25 GH/s for et strømforbruk på 3725W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 10.55 | $ 321.00 | $ 3 852.05 |
| Elektrisitet | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| Overskudd | $ 6.97 | $ 212.16 | $ 2 545.92 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 25 GH/s±10% | 3725w±10% | 149.00j/GH | $ 6.97 |
| Produsent | Bitdeer |
| Modell | DL1 |
| Utgivelse | May 2026 |
| Størrelse | 197 x 365 x 292mm |
| Vekt | 15500g |
| Støynivå | 75db |
| Kraft | 3725w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |