
Modell KS5 Fra Bitmain gruvedrift kheavyhash Algoritme med en maksimal hashrate på 21 TH/s for et strømforbruk på 3150W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 4.17 | $ 127.02 | $ 1 524.26 |
| Elektrisitet | $ 3.02 | $ 92.04 | $ 1 104.52 |
| Overskudd | $ 1.15 | $ 34.98 | $ 419.74 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 21 TH/s±10% | 3150w±10% | 150.00j/TH | $ 1.15 |
| Produsent | Bitmain |
| Modell | KS5 |
| Også kjent som | Antminer KS5 Pro Kaspa Miner |
| Utgivelse | Mar 2024 |
| Størrelse | 195 x 290 x 430mm |
| Vekt | 16100g |
| Støynivå | 75db |
| Vifte(r) | 2 |
| Kraft | 3150w |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Kina | På lager | 323 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 316 Dager | |||
USA | På lager | 287 Dager | |||
Kina | IKKE PÅ LAGER | 276 Dager | |||
Kina | På lager | 237 Dager |