DragonBall A11
−$0.87
Daglig fortjeneste
$2.28
Inntekt / dagmed dagens RXD-pris og vanskelighetsgrad
−$3.15
Strøm / dag55.2 kWh per dag · $0.057/kWh
—
Beste pris
Inntekt mot strøm · Miner RXD · 3,200 GH/s · 2,300 W · SHA512256d
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $2.28 | −$3.15 | −$0.87 |
| Uke | $15.94 | −$22.02 | −$6.09 |
| Måned | $68.30 | −$94.39 | −$26.09 |
| År | $831.03 | −$1,148 | −$317.41 |
Hvor kan du kjøpe
Ingen selgere tilbyr denne mineren ennå.
Selger du denne mineren?
Legg ut tilbudLegg ut tilbudet ditt gratis på asicprofit, og nå kjøpere som sammenligner akkurat denne modellen.
Spesifikasjoner
ProdusentDragonBall
ModellDragonBall A11
AlgoritmeSHA512256d
Hashrate3,200 GH/s
Effekt2,300 W
Effektivitet0.7 J/GH
Algoritmer
| Algoritme | Hashrate | Effekt | Effektivitet |
|---|---|---|---|
| SHA512256d | 3,200 GH/s | 2,300 W | 0.7 J/GH |
| Blake3 | 1.10 TH/s | 2,300 W | 2,090.9 J/TH |
Om denne mineren
DragonBall A11 er en ASIC-miner fra DragonBall for SHA512256d-algoritmen med 3,200 GH/s ved 2,300 W. Ved $0.057/kWh koster strømmen mer enn den tjener på RXD (−$0.87 om dagen), så den lønner seg bare med billigere strøm. Ingen butikk tilbyr den på AsicProfit akkurat nå.
Lignende minere
| IceRiver RX0 | 260 GH/s | 100 W | $0.05 |