
Modell L1 Fra Fluminer gruvedrift scrypt Algoritme med en maksimal hashrate på 6 GH/s for et strømforbruk på 1400W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 2.53 | $ 76.95 | $ 923.38 |
| Elektrisitet | $ 1.34 | $ 40.91 | $ 490.90 |
| Overskudd | $ 1.18 | $ 36.04 | $ 432.48 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 6 GH/s±10% | 1400w±10% | 233.33j/GH | $ 1.18 |
| Produsent | Fluminer |
| Modell | L1 |
| Også kjent som | Fluminer L1 6Gh |
| Utgivelse | Jun 2025 |
| Størrelse | 140 x 300 x 450mm |
| Vekt | 12800g |
| Støynivå | 45db |
| Vifte(r) | 3 |
| Kraft | 1400w |
| Grensesnitt | Ethernet / Wifi |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverandør | Land | Levering | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | På lager | Aldri | |||
Spania | På lager | 672 Dager | |||
Storbritannia | På lager | 558 Dager | |||
USA | På lager | 507 Dager | |||
Kina | På lager | 506 Dager |