
Modell M6D Fra MicroBT gruvedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 540 TH/s for et strømforbruk på 9200W.
| Daglig | Månedlig | Årlig | |
|---|---|---|---|
| Inntekt | $ 19.30 | $ 587.44 | $ 7 049.28 |
| Elektrisitet | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Overskudd | $ 10.47 | $ 318.62 | $ 3 823.39 |
| Algoritme | Hashrate | Forbruk | Effektivitet | Lønnsomhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 540 TH/s±10% | 9200w±10% | 17.04j/TH | $ 10.47 |
| Produsent | MicroBT |
| Modell | M6D |
| Også kjent som | MICROBT WhatsMiner M6DS+ |
| Utgivelse | Mar 2026 |
| Størrelse | 86 x 483 x 663mm |
| Vekt | 29500g |
| Støynivå | 75db |
| Kjøling | Hydro cooling (1L) |
| Kraft | 9200w |
| Spenning | AC 380V - 480V |
| Grensesnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |