
Model M66 Van MicroBT Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 318 TH/s voor een stroomverbruik van 5406W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 11.35 | $ 345.35 | $ 4 144.24 |
| Elektriciteit | $ 5.19 | $ 157.96 | $ 1 895.56 |
| winst | $ 6.16 | $ 187.39 | $ 2 248.68 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 318 TH/s±10% | 5406w±10% | 17.00j/TH | $ 6.16 |
| Fabrikant | MicroBT |
| Model | M66 |
| Vrijgave | Aug 2024 |
| Maat | 267 x 147 x 401mm |
| gewicht | 18000g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Stroom | 5406w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Spanje | op voorraad | 248 Dagen | |||
China | op voorraad | 207 Dagen |