
Model S21 S spletne strani Bitmain Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 300 TH/s za porabo energije 4050W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 10.73 | $ 326.46 | $ 3 917.57 |
| Električna energija | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| dobiček | $ 6.84 | $ 208.12 | $ 2 497.48 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050W±10% | 13.50j/TH | $ 6.84 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | S21 |
| Izdaja | Sep 2024 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Teža | 14400g |
| Raven hrupa | 50db |
| Hlajenje | Oil cooling |
| Napajanje | 4050W |
| Vmesnik | Ethernet 10/100M |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španija | na zalogi | 597 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 554 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 503 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 351 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 344 dni |