
Model S23 S spletne strani Bitmain Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 580 TH/s za porabo energije 5510W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 20.69 | $ 629.87 | $ 7 558.45 |
| Električna energija | $ 5.29 | $ 161.00 | $ 1 932.03 |
| dobiček | $ 15.40 | $ 468.87 | $ 5 626.42 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 580 TH/s±10% | 5510W±10% | 9.50j/TH | $ 15.40 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | S23 |
| Poznan tudi kot | Antminer S23 Hydro 580T |
| Izdaja | Jan 2026 |
| Velikost | 410 x 170 x 209mm |
| Raven hrupa | 50db |
| Napajanje | 5510W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španija | na zalogi | 738 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 655 dni | |||
Združeno kraljestvo | na zalogi | 654 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 594 dni |