
Model L9 S spletne strani Bitmain Rudarstvo scrypt Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 27 GH/s za porabo energije 5670W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 11.71 | $ 356.41 | $ 4 276.95 |
| Električna energija | $ 5.44 | $ 165.68 | $ 1 988.13 |
| dobiček | $ 6.27 | $ 190.74 | $ 2 288.83 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 27 GH/s±10% | 5670W±10% | 210.00j/GH | $ 6.27 |
| Proizvajalec | Bitmain |
| Model | L9 |
| Poznan tudi kot | Bitmain Antminer L9 Hydro 2U (U2L9H) |
| Izdaja | Nov 2025 |
| Velikost | 445 x 88 x 670mm |
| Raven hrupa | 50db |
| Hlajenje | Hydro cooling |
| Napajanje | 5670W |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Združeno kraljestvo | na zalogi | 555 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 504 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 492 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 483 dni | |||
Španija | na zalogi | 314 dni |