
Model M63 S spletne strani MicroBT Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 390 TH/s za porabo energije 7215W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 13.94 | $ 424.40 | $ 5 092.84 |
| Električna energija | $ 6.93 | $ 210.82 | $ 2 529.87 |
| dobiček | $ 7.02 | $ 213.58 | $ 2 562.98 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 390 TH/s±10% | 7215W±10% | 18.50j/TH | $ 7.02 |
| Proizvajalec | MicroBT |
| Model | M63 |
| Izdaja | Nov 2023 |
| Velikost | 483 x 663 x 86mm |
| Teža | 27500g |
| Raven hrupa | 50db |
| Hlajenje | Hydro |
| Napajanje | 7215W |
| Napetost | AC380~480V |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 40 °C |
| vlažnost | 10 - 90 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Združeno kraljestvo | na zalogi | 423 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 384 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 208 dni |