
Model M6D S spletne strani MicroBT Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 592 TH/s za porabo energije 9200W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 21.17 | $ 644.22 | $ 7 730.68 |
| Električna energija | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| dobiček | $ 12.33 | $ 375.40 | $ 4 504.79 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200W±10% | 15.54j/TH | $ 12.33 |
| Proizvajalec | MicroBT |
| Model | M6D |
| Poznan tudi kot | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Izdaja | Mar 2026 |
| Velikost | 86 x 483 x 663mm |
| Teža | 29500g |
| Raven hrupa | 75db |
| Hlajenje | Hydro cooling (1L) |
| Napajanje | 9200W |
| Napetost | AC 380V - 480V |
| Vmesnik | Ethernet |
| Temperatura | 5 - 45 °C |
| vlažnost | 5 - 95 % |
Prodajalec | Država | Dostava | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Združeno kraljestvo | na zalogi | 236 dni | |||
Združene države Amerike | na zalogi | 214 dni | |||
Kitajska | na zalogi | 214 dni |