
Model NerdQAxe S spletne strani NerdMiner Rudarstvo sha-256 Algoritem z največjo hitrostjo hashrate 4.8 TH/s za porabo energije 76W.
| Dnevno | Mesečno | Letno | |
|---|---|---|---|
| Prihodki | $ 0.17 | $ 5.21 | $ 62.57 |
| Električna energija | $ 0.07 | $ 2.22 | $ 26.65 |
| dobiček | $ 0.10 | $ 2.99 | $ 35.92 |
| Algoritem | Hashrate | Poraba | Učinkovitost | Dobičkonosnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 4.8 TH/s±10% | 76W±10% | 15.83j/TH | $ 0.10 |
| Proizvajalec | NerdMiner |
| Model | NerdQAxe |
| Poznan tudi kot | NerdQaxe++ Hydro |
| Izdaja | Feb 2026 |
| Velikost | 20 x 10 x 5mm |
| Raven hrupa | 40db |
| Ventilator(i) | 1 |
| Napajanje | 76W |
| Vmesnik | WiFi |
| Temperatura | 5 - 40 °C |
| vlažnost | 10 - 65 % |