
Модель D9 Від Bitmain видобуток корисних копалин x11 Алгоритм з максимальним хешрейтом 1.77 TH/s для енергоспоживання 2839W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 7.43 | $ 226.17 | $ 2 714.07 |
| Електрика | $ 2.73 | $ 82.96 | $ 995.47 |
| Прибуток | $ 4.71 | $ 143.22 | $ 1 718.60 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| X11 | 1.77 TH/s±10% | 2839w±10% | 1.60j/GH | $ 4.71 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | D9 |
| Також відомий як | Antminer D9 1.77Th |
| Реліз | Feb 2023 |
| Розмір | 316 x 430 x 570mm |
| Вага | 16200g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 4 |
| потужність | 2839w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Європа | В наявності | Ніколи | |||
Нігерія | В наявності | 336 Дні | |||
Іспанія | В наявності | 215 Дні | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 186 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 170 Дні |