
Модель L9 Від Bitmain видобуток корисних копалин scrypt Алгоритм з максимальним хешрейтом 17 GH/s для енергоспоживання 3570W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 7.17 | $ 218.28 | $ 2 619.40 |
| Електрика | $ 3.43 | $ 104.32 | $ 1 251.78 |
| Прибуток | $ 3.74 | $ 113.97 | $ 1 367.62 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 1.16 PH/s±10% | 11020w±10% | 9.50j/TH | $ 30.89 |
| Scrypt | 17 GH/s±10% | 3570w±10% | 210.00j/GH | $ 3.74 |
| Виробник | Bitmain |
| Модель | L9 |
| Також відомий як | U3S23Hyd |
| Реліз | May 2024 |
| Розмір | 195 x 290 x 379mm |
| Вага | 13500g |
| Рівень шуму | 75db |
| Вентилятор(и) | 2 |
| потужність | 3570w |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Китай | В наявності | Ніколи | |||
Китай | В наявності | 983 Дні | |||
Китай | В наявності | 523 Дні | |||
Сполучене Королівство | В наявності | 460 Дні | |||
Сполучені Штати | В наявності | 418 Дні | |||
Китай | В наявності | 404 Дні |